Opis stanowiska
Konsultant SAP

Konsultant SAP, jak i sama nazwa sugeruje, świadczy usługi konsultingowe w obszarze SAP. Pod pojęciem SAP kryje się jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych zintegrowanych systemów informatycznych, którego zadaniem jest efektowne wsparcie w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej na danym stanowisku jest wdrażanie systemu informatycznego firmy. Szerzej ujmując zakres obowiązków konsultanta SAP obejmuje takie zadania, jak: przygotowywanie dokumentacji w oparciu o stosowaną metodologię, testowanie różnorakich nowoczesnych rozwiązań, diagnozowanie i rozwiązywanie komplikacji, które pojawiają się w czasie pracy, utrzymanie, rozbudowa i udoskonalanie systemów SAP.

Rekrutacja

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY KONSULTANT SAP BW
(Praca stacjonarna Kielce)

Zakres obowiązków:
 uczestnictwo w projektach wdrożeniowych SAP BW
 obsługa aplikacji współpracujących z SAP

Wymagania:
 samodzielność i sumienność
 zainteresowanie informatyką
 gotowość do poznania języka programowania ABAP i konfiguracji modułów w SAP BW
 nastawienie na cel i pracę zespołową
 otwartość na zmiany i nowe wyzwania
 umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań
 znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
 znajomość obsługi podstawowego pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)

Oferujemy:
 pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
 nieograniczone możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom
 szkolenia z ekspertami w zakresie konfiguracji modułów SAP
 uczestnictwo w ciekawych projektach
 pracę w zespole ludzi z pasją i powołaniem
 dobre warunki pracy
 elastyczne godziny pracy

Dodatkowe atuty:
 znajomość podstaw księgowości i zasad kontrolingu średnich i dużych przedsiębiorstw
 preferowane wykształcenie wyższe finansowe/ekonomiczne
 doświadczenie w tworzeniu i utrzymaniu architektury hurtowni danych
 znajomość języka Visual Basic i SQL

Prosimy w przesłanym CV umieścić dane do kontaktu:
 Imię i nazwisko
 Nr. telefonu

oraz klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@dgti.pl
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.